Завершився перший раунд розчищення «нового» єврейського цвинтаря у Рогатині

єврейське кладовище, рогатин

Організація «Єврейська спадщина Рогатина» (Івано-Франківська область) повідомила, що перший у 2025 році раунд розчищення «новому» єврейському цвинтарі завершено.

Цього сезону організація знову співпрацює з місцевим мешканцем Василем Юрківим, який живе недалеко від кладовища.

Протягом останніх кількох років Василь відповідав за цю ділянку, допомагаючи забезпечити її доглянутий вигляд. До нього часто приєднується його син Артур.

Всього у Рогатині розташовано два місця захоронення масових жертв Голокосту, а також два старовинних кладовища, що умовно називаються «старим» та «новим».

Image

© Використання матеріалів сайту допускається лише при збереженні інформації про авторство та першоджерело. Вказівка ​​прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на JewishNews.com.ua є обов'язковою. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів не нижче другого абзацу. Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті з посиланням на ІА "УНІАН", не підлягають подальшому відтворенню та/або розповсюдженню в будь-якій формі, крім письмового дозволу агентства.