У Рогатині розчищають «старий» єврейський цвинтар — ФОТО

старе єврейське кладовище, рогатин

Організація «Єврейська спадщина Рогатина», що опікується місцями поховань євреїв та жертв Голокосту у місті, повідомила, що місцевий «старий» єврейський цвинтар пройшов черговий раунд розчищення сезону «літо 2025».

Розчищенням цього цвинтаря вже п'ятий сезон поспіль займається місцевий житель Ігор Залипко. Крім цього, він прибирає зарості на північній та південній братських могилах, де поховані тіла жертв Голокосту, а також виконує легкий догляд за деревами та ремонт огорожі.

старе єврейське кладовище, рогатин

Раніше JewishNews повідомляли, що «нове» єврейське кладовище у Рогатині почали розчищати у травні цього року.

старе єврейське кладовище, рогатин

старе єврейське кладовище, рогатин

Наступна
Image

© Використання матеріалів сайту допускається лише при збереженні інформації про авторство та першоджерело. Вказівка ​​прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на JewishNews.com.ua є обов'язковою. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів не нижче другого абзацу. Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті з посиланням на ІА "УНІАН", не підлягають подальшому відтворенню та/або розповсюдженню в будь-якій формі, крім письмового дозволу агентства.